Actueel weer Moyen (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-05 om 21:50 uur
| Temperatuur | 7.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.0 km/u uit WZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 7.3 °C om u |
| Maximum temp. | 7.8 °C om u |
| Windchill | 6.9 °C |
| Hitte index | 7.5 °C |
| Dauwpunt | 3.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 76.5 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:06 u |
| Zon onder | 20:15 u |